SORTIMENT

V současné době máme ve své nabídce několik desítek modelů vysokohorské, trekingové, lesnické, dětské
i vycházkově sportovní obuvi, která uspokojí široké spektrum zákazníků.

Městská obuv

Nízký treking

Treking

Lesnická kolekce

Nadměrná obuv

 

Na trh dodáváme obuv ve velikostech 36 - 46/47, některé modely jsou v dětských velikostech 28 - 35 a naopak dva modely jsou v různých barevných kombinacích vyráběny ve velikostech 47 - 51/52 .

 

02            

 

VELIKOSTNÍ TABULKA OBUVI - POMŮCKA PRO SPRÁVNÉ URČENÍ VAŠÍ VELIKOSTI :

 

36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47    francouská čísla
3,5 4 5 6 6,5 7 8 9 9,5 10 11 12   anglická čísla
23,5 24 25 26 26,5 27 28 29 29,5 30 30,5 31     metrická čísla v cm - délka stélky obuvi v cm
225 230 240 250 255 260 270 280 285 290 295 300

  metrická čísla v mm - délka chodidla          

  v mm

  

 

 Materiály používané při výrobě obuvi Garmisch :

CORDURA
Je špičková technická tkanina s extrémní pevností a odolností vůči oděru a vodě. Díky metodě tkaní a vhodné struktuře vláken jsou výrobky z Cordury mnohem odolnější než klasický nylon .

THINSULATE 3M
Vynikající tepelně izolační podšívka zaručující teplo, sucho a komfort. Je nenáročná na údržbu. Má minimální nasáklivost, rychle vysychá a antialergická. Rouno je tvořeno strukturou mikrovláken, okolo kterých se díky povrchovému napětí drží mikrovrstva vzduchu a vytváří tak lepší vzduchovou izolaci.

VELLUTINO
Pevná a odolná podšívková textilie, nenáročná na údržbu a odolná proti opotřebení při běžném používání. Nedoporučuje se používání na povrchu hrubých ponožek z důvodů možného poškození této podšívky, kdy během chůze dochází k vzájemnému tření obou materiálů (ponožek a podšívky).

GARMISCH TEX (Vindtex)
Speciální podšívkovina s membránou. Struktura membrány přispívá k odpudivosti obuvi vůči vodě, dešti a sněhu. Zaručuje komfort nohou v chladném a vlhkém prostředí. Je nenáročná na údržbu, snadno se přizpůsobí tvaru a velikosti chodila s minimálním opotřebením při běžném používání. Nepronikavost membrány je podmíněna náročností, délkou a druhem terénu. Doporučujeme obuv vhodně ošetřovat impregnací, která zvyšuje vodoodpudivost povrchu obuvi. Membrána je středních hodnot a nezaručuje tím 100% nepropustnost. Je vhodná pro lehčí až středně náročnou turistiku.

CAMBRELLE
Pevná látková antibakteriální podšívka, hygienická, pohodlná a nenáročná na údržbu během běžného používání.

GORI-THERM
Vysoce izolující materiál tvořený vrstvou čisté střižní vlny, hliníkovou lamelou a biologickou plstí.

PAMPAS
Na kůži za tepla a vysokého tlaku zalisovaná zbroušená vrstva plastu-gumy. Zvyšuje ochranu před mechanickým poškozením a je nepromokavý.

VACCHETTA
Kvalitní hovězina, vodu odpuzující kůže o silné tloušťce 2,2 mm až 2,4 mm, vyčiněná přírodním způsobem zaručuje delší dobu nepronikavost a zároveň je vzdušná a pohodlná. Pro zachování co nejdelší nepromokavosti doporučujeme používat impregnační sprej.

CAMOSCIO
Kvalitní tzv. „obrácená kůra" (broušená kůže) o silné tloušťce 1,8 mm až 2 mm. Je dobře odolná vůči atmosférickým vlivům a opotřebení. Pro čištění a údržbu doporučujeme použít měděný kartáček a potom obuv ošetřit impregnačním sprejem pro posílení nepromokavosti.

PELLE, DAKAR, BOVINA, ANFIBIO, NABUK
Kvalitní hlazená kůže, přírodně vyčiněná o silné tloušťce cca 2 mm, dobře odolná proti opotřebení a atmosférickým vlivům. Nenáročná na údržbu. Doporučujeme v rámci ošetření používat impregnační vosk nebo krém V případě nabuku pak výhradně impregnační sprej!

EMILIO, TEKNA, KALOS, EXTREME, SHOCK ABSORBER
Kvalitní celogumové protiskluzové podešve s dlouhou životností se samočistícími záseky a dobrou stabilitou v terénu.

WAWE, KRUGER
PU (polyuretanová) lehká podešev vhodná zejména na lehkou turistiku a procházky po zpevněných a upravených cestách, či pro chůzi po městě apod.

VIBRAM
Výrobce a značka nejpoužívanější pryžové směsi pro výrobu podešví různých typů obuvi. Poskytuje vysoký komfort při chůzi v náročných terénech s dlouhou životností. Svým složením vytváří ideální podmínky pro chůzi po velmi širokém spektru povrchů – asfalt, skály, ledovce apod.

ARS (AIR RECYCLING SYSTÉM)
Inovační systém podešve, který umožňuje pokožce na noze permanentně dýchat, odstraňuje díky jednocestnému pístíku z obuvi teplo a vlhkost během přirozeného ergonomického pohybu při chůzi.

OC SYSTÉM
Unikátní gumová podešev s dvou polohovým protiskluzovým systémem pro bezpečnou chůzi po kluzkém povrchu a náledí. Podešev je třeba udržovat v čistotě pro správnou funkci OC systémů.

03              04

Copyright © 2012 GARMISCH s.r.o.

 

K-SOFT | Spřátelené weby |

Tyto webové stránky používají pouze nezbytné soubory cookies, pro zajištění správného zobrazení stránek. Více zde